HİT TEKNİK Dilatasyon » HİT TEKNİK Dilatasyon » +90 216 514 7299
HİT TEKNİK Dilatasyon Tıkla Hemen Ara » 0554 823 8560

Bitüm su yalıtımı ürünleri, temel, perde beton, banyo, mutfak, balkon ve benzeri ıslak hacimler gibi su yalıtımının çok önemli olduğu alanlarda çoğunlukla ve güvenle uygulanan ürünlerdir. Yüzeylerin kaplanarak korunmasına yardımcı olmaktır. Dış yapı ürünlerinin ve betonların, rutubet, su gibi dış etkenlerden korunmasına yardımcı olan bir üründür.

Su yalıtımı Bitüm esaslı su yalıtım ürünleri

Su Yalıtımı Ürünleri

Bitüm asfaltların ve asfalt kayalarının bir parçası olarak doğada oluşur. Petrolün bir parçasıdır ve endüstriyel olarak vakumlu damıtma yöntemiyle üretilir. Bitüm çok akışkan, siyah ve yapışkan olan yüksek hidrokarbonların karışımıdır. Bitüm kesinlikle zift değildir. Zift, kömürden imal edilir, benzinde çözülmez. Bitüm ise benzin ile çözülür.

Bitüm Esaslı Su Yalıtım Ürünleri

Bitüm esaslı su yalıtım ürünleri, püskürtme ve sürme olmak üzere iki farklı yöntem ile uygulanmaktadır.. Sürme yalıtım sistemleri, uygulanan alana eksiz devamlılığı olan yekpare yalıtım özelliği sağlamaktadır. Bitüm esaslı su yalıtım sistemleri genellikle, beton perde duvarlarda, banyo ve ıslak zeminlerde, temel su izolasyonunda kullanılmaktadır. Yer altı sularının betona nüfus etmesini önlemek, binaları rutubetten korumak, bodrum katlarını nemden ve korozyondan korumak için kullanılmaktadır. Islak zeminlerin su yalıtımında ileride sorun yaşamamak için tercih edilmektedir. Ürünlerimiz bitüm esaslı ürünler olup, uygulaması basit, hızlı kürlenen, uzun ömürlü ve esnekliği yüksek ürünlerdir. Uygulandığı alanlarda herhangi bir su sızıntısına kesinlikle izin vermemektedir. Ürünlerimiz uzun ömürlü ve kalitelidir.

HİT TEKNİK En İyisini Sunar!

HİT TEKNİK inşaat sektörü için güvenlik, kalite ve estetiği ön plana çıkaran ürünleri ön plana çıkarır ve uygulamalarını uzman ekibiyle garantili olarak gerçekleştirir. HİT TEKNİK olarak uygulama ve satış hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz ve yaptığımız işlerden görseller ilgili sayfalarda bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için lütfen arayınız.