HİT TEKNİK Dilatasyon » HİT TEKNİK Dilatasyon » +90 216 514 7299
HİT TEKNİK Dilatasyon Tıkla Hemen Ara » 0554 823 8560

Sıva profilleri, amaca uygun şekillendirilmiş, iç ve dış mekan sıva uygulamalarında yapılan sıvanın gerilimlere maruz kalan yerlerini kuvvetlendirmek için kullanılan, kolay uygulanabilen yardımcı elemanlardır.

Hitprofil Sıva Profilleri

Higrofil profiller kenar koruma için çok uygun ve etkili çözümlerdir. Örneğin, duvar kenarlarında ve pencere saçak altlarında bulunan, önemli derecede  mekanik strese maruz yüzeyleri önemli ölçüde güçlendirir.

Hitprofil profiller yüzeyler için sınır oluşturmak için de uygun ve etkili çözümlerdir. Örneğin taban bölgelerindeki dilatasyonlarda sıva profilleri sıva ölçer işlevi görür. Her türlü sıva işinde, kalınlığı ölçer ve sıvanın şakulünde yani zemine dik olmasını sağlar.

Hitprofil Galvaniz Profiller

Galvanizli çelik levhadan üretilmiş Hitprofil profilleri kireç, kireçli çimento, çimento ve jips için uygundur.

Hitprofil Alüminyum Profiller

Hitprofil alüminyum profilleri, iç mekânlarda jips ve sentetik reçine tabanlı sıvalarda kullanılır.

Hitprofil Paslanmaz Çelik Sıva Profiller

Paslanmaz çelik Hitprofil profiller, dış mekan sıvalarında ve önemli derecede kimyasal ve mekanik strese maruz kalan yerlerde, ayrıca tam koruma gerektiren ve ıslak alanlarda (örneğin banyo ve tuvaletlerde) kullanılmak için uygundur.

Profil şeritler, kuru ve iyi havalandırılmış mekanlarda korunmalıdırlar.

HİT TEKNİK En İyisini Sunar!

HİT TEKNİK inşaat sektörü için güvenlik, kalite ve estetiği ön plana çıkaran ürünleri ön plana çıkarır ve uygulamalarını uzman ekibiyle garantili olarak gerçekleştirir. HİT TEKNİK olarak uygulama ve satış hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz ve yaptığımız işlerden görseller ilgili sayfalarda bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için lütfen arayınız.