HİT TEKNİK Dilatasyon » HİT TEKNİK Dilatasyon » +90 216 514 7299
HİT TEKNİK Dilatasyon Tıkla Hemen Ara » 0554 823 8560

Paspas sistemleri kamuya açık binalarda temizliğin korunması açısından beklendiği kadar olmasa da, zamanla kullanım alışkanlıkları iyi yönde artan duyarlı insanların sayesinde daha da etkili olmaya başlamışlardır. Kısaca paspaslar temizliğin korunması yönünde, her geçen gün çok daha etkili olarak temiz kalma ve estetik görünüm yönünde faydalı olacaklardır.

Paspas sistemleri

Alüminyum paspas sistemleri

Alüminyum paspaslar, pislik ve toz tutması için iç ve dış mekanlarda kullanılan, ayrıca su tutucu özelliği olan çok fonksiyonlu ürünlerdir. Paspaslar dış mekandan iç mekana doğru gidildikçe, kaba kirlerden hafif kirlere göre bir geçiş sağlayacak şekilde hazırlanır.Yürüyüş yönüne göre uygun tip profillerin yerleşimi yapılarak toz, kir ve suların paspas üzerinde kalmasını sağlanır.

Dış mekan paspas sistemleri – İç mekan paspas sistemleri

Genel olarak fonksiyonlarına göre paspaslar dış mekan ve iç mekan paspasları olarak ayrılırlar. Buradaki en önemli etken hava şartlarına uygunluktur. Dış mekan paspasları yağmur, güneş, don gibi dış etkenlere açık oldukları için tekstil malzeme içermezler. İç mekan paspasları ise, kapalı alanlarda kullanıldıkları için halı ağırlıklı paspaslardır.

Bunu biliyor musunuz? Kamuya açık büyük binaların çeşitli bölümlerinde otomatik hijyen ve temizlik ürünleri gördüğünüz halde, aynı binaların ana girişlerinde dış mekan pisliğinin ayakkabılarla iç mekana taşınmasını önleyen kullanışlı bir sistem bulamazsınız. Bunun sebebini hiç merak ettiniz mi? Evet böyle paspas sistemleri yapmak günümüzün teknolojisi ve bayanların ayakkabıları sebebiyle şimdilik mümkün değil. Evet, bayanların ince topuklu ayakkabıları sayesinde elektronik paspas yapmak şimdilik pek mümkün değil.

HİT TEKNİK En İyisini Sunar!

HİT TEKNİK inşaat sektörü için güvenlik, kalite ve estetiği ön plana çıkaran ürünleri ön plana çıkarır ve uygulamalarını uzman ekibiyle garantili olarak gerçekleştirir. HİT TEKNİK olarak uygulama ve satış hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz ve yaptığımız işlerden görseller ilgili sayfalarda bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için lütfen arayınız.