HİT TEKNİK Dilatasyon » HİT TEKNİK Dilatasyon » +90 216 514 7299
HİT TEKNİK Dilatasyon Tıkla Hemen Ara » 0554 823 8560

Duvar kaplamaları olarak kullanma amacıyla cam ipliğinin bir kumaş duyarlığında dokunmasıyla üretilen cam tekstili duvar kaplamaları, çok fonksiyonel eşsiz bir iç mekan kaplamasıdır. Cam tekstili duvar kaplamaları, özel araştırma ve incelemeler sonucunda oluşan, bilimin ve teknolojinin en son teknikleriyle, tamamen doğal ve sağlıklı ham maddelerden üretilmektedir.

Hitprofil Duvar Kaplamaları

Zengin çeşitleriyle Hitprofil duvar kaplama ürünleri inşaatlarda ve restorasyonlarda duvar çatlaklarının görünmesini önlediği gibi duvar ve tavan yüzeylerinin düzgün görünmelerini de sağlar. Cam elyaf içerikli Hitprofil duvar kaplam ürünleri duvarın korunması ve dekorasyon için mükemmel sonuçlar veren bir çözümdür. Hitprofil duvar kaplama ürünleri kırılgan yüzeyleri sağlamlaştırıp, aşınmaya karşı mukavemet sağlarken yüksek geçirgenlikleri sayesinde duvarların nefes almasını da sağlayan yeniden boyanabilir yüksek ömürlü ürünlerdir.

Hitprofil Duvar Kaplama Ürünleri Kolay Uygulanır

Hitprofil duvar kaplama malzemeleri köşe dönüşlerinde yırtılmayan, vinil tutkal ile yüksek uyumluluk sağlayan, kesilmesi ve uygulaması kolay, tahriş etmeyen yumuşak dokulu ürünlerdir. Toksit madde içermeyen doğal maddelerden üretilmişlerdir. Zengin çeşide sahip, tekrar tekrar boyanabilir uzun ömürlü kaplama malzemesidir.

HİT TEKNİK En İyisini Sunar!

HİT TEKNİK inşaat sektörü için güvenlik, kalite ve estetiği ön plana çıkaran ürünleri ön plana çıkarır ve uygulamalarını uzman ekibiyle garantili olarak gerçekleştirir. HİT TEKNİK olarak uygulama ve satış hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz ve yaptığımız işlerden görseller ilgili sayfalarda bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için lütfen arayınız.