HİT TEKNİK Dilatasyon » HİT TEKNİK Dilatasyon » +90 216 514 7299
HİT TEKNİK Dilatasyon Tıkla Hemen Ara » 0554 823 8560

Drenaj levhaları, temel duvarlarında yalıtımı sağlamak ve yüzey drenajı ile suyu güvenli bir şekilde yapıdan uzaklaştırmak için kullanılır. Temel altında grobeton yerine “Temizlik Katmanı” görevini yapar. Çatı bahçesi teşkilinde ise su yalıtımını korur, yağmur suyunu yönlendirerek bitki köklerinin aşırı sudan çürümesini önler. Kabarcıklarda biriken su, bitkiler için nem regülasyonu oluşturur. Kök tutucu folyo ile kullanıldığında tam koruma sağlanır.

Drenaj Levhaları Kullanım Alanları

İnşaat temelleri, perde duvarları, yeraltı garajları, metro ve demiryolu tünelleri, istinat duvarları, rutubetli bodrum katlarının iç duvar ve zeminleri, seramik altı duvar ve zeminler, parke altı zeminler, çatı bahçeleri.

HİT TEKNİK En İyisini Sunar!

HİT TEKNİK inşaat sektörü için güvenlik, kalite ve estetiği ön plana çıkaran ürünleri ön plana çıkarır ve uygulamalarını uzman ekibiyle garantili olarak gerçekleştirir. HİT TEKNİK olarak uygulama ve satış hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz ve yaptığımız işlerden görseller ilgili sayfalarda bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için lütfen arayınız.